Viimistlus

Üldviimistlus
  Elamu on planeeritud ühe trepikojaga kaheksa korteriga hoonena. Elamu esimesele korrusele on planeeritud kolm korterit, teisele korrusele samuti kolm ning väljapääs ühiskasutatavale rõdule. Kolmandale korrusele on planeeritud kaks korterit ning väljapääs ühiskasutatavale rõdule.
Vundament valmistatakse armeeritud betoonist taldmikele lihtvundamendina. Vundament soojustatakse ning kaetakse bituumenrullmaterjaliga, takistamaks niiskuse kapillaartõusu.
Kandeseinad rajatakse FIBO kergplokkidest, kaetakse välispidiselt isolatsiooniplaadiga, kaetakse polümeerse viimistluskrohviga ning värvitakse valgeks, puitosad värvitakse pruunikaskollaseks.
Siseseinte rajamiseks kasutatakse karkassi (puit või metall), kaetakse kipsplaadiga ning isoleeritakse mineraalvillaga.
Rõdud ja terrassid valmistatakse metalli ja puitkonstruktsiooni kombineeritud lahendusena.
Elamu katus kaetakse valtsprofiil plekkkattega.
Korterite aknad ning rõduuksed paigaldatakse puitraamidel pakettklaasiga.
Maja ja korterite välisuksed on planeeritud täispuidust, siseuksed aga spoonitud või profileeritud.
Parkimisala on on planeeritud uusehitise ja olemasoleva maja vahele. Krunt piiratakse igast küljest plankaiaga ning väravad Väike-Patarei tänavale valmistatakse puidust. Krunt tasandatakse ja parkimisala kaetakse spetsiaalse tänavakiviga.

Siseviimistlus
  Siseseinad tasandatakse pahtliga ning värvitakse krundi alla (siseviimistluslikud värvid kooskõlastatakse tulevaste korteriomanikega). Niisketele pindadele ja plaaditavate pindade alla tehakse niiskustõke.
Veevarustus ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Elektriporjekt on koos liitumislahendusega. Samuti on ette nähtud elamus liituda telefoniteenuste ja internetiga. Küte on lahendatud kaugkütte baasil.